5.0SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C50338753
Package
SMC
Description
1 126V 39.7A@10/1000us 5kW@10/1000us 5uA 78V 95.8V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS