1.5SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
1.5SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C5439936
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1.5kW 12.4A 121V@12.4A 1uA 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS