1.5SMBJ15CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
1.5SMBJ15CA
JLCPCB Part #
C152057
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1.5kW@10/1000us 15V 18.5V 1uA 24.4V 61.5A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS