0603ESDA-18N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
0603ESDA-18N
JLCPCB Part #
C316055
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.5pF 100V 18V 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS