SMD1812-020C-16V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1812-020C-16V
JLCPCB Part #
C22472488
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 16V 200mA 3.41mm 350mΩ 4.73mm 400mA 40A 40ms 5Ω 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS