SMD1206-110C-16V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1206-110C-16V
JLCPCB Part #
C2843985
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.4mm 1.9mm 16V 2.2A 270mΩ 3.6mm 300ms 40A 40mΩ 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS