SMD0805-050C-12V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD0805-050C-12V
JLCPCB Part #
C22472460
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.5mm 100ms 100mΩ 12V 1A 2.2mm 40A 500mA 500mW 850mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS