SMD0805-005C-24V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD0805-005C-24V
JLCPCB Part #
C22472466
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 1.5s 1.5Ω 150mA 2.2mm 24V 30Ω 40A 500mW 50mA 0805 Resettable Fuses ROHS