SMD0603-010C-36V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD0603-010C-36V
JLCPCB Part #
C22472451
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.85mm 100mA 1mm 300mA 36V 40A 500mW 600ms 8Ω 900mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS