1X2H510K275-16
Extended
Manufacturer
BM
MFR.Part #
1X2H510K275-16
JLCPCB Part #
C2846738
Package
Plugin,P=15mm
Description
1uF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS