1X2H310K275-01
Extended
Manufacturer
BM
MFR.Part #
1X2H310K275-01
JLCPCB Part #
C2846735
Package
Plugin,P=10mm
Description
10nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS