1DH547D400-06
Extended
Manufacturer
BM
MFR.Part #
1DH547D400-06
JLCPCB Part #
C2846750
Package
Plugin,P=27mm
Description
4.7uF 400V ±5% 插件,P=27mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS