BL1084-33-CY
Extended
Manufacturer
BL(Shanghai Belling)
MFR.Part #
BL1084-33-CY
JLCPCB Part #
C167251
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.4V@(5A) 15V 3.3V 5A 5mA 65dB@(120Hz) Fixed Over Temperature Protection Positive TO-252-2(DPAK) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS