R20GRN-4-0045
Extended
Manufacturer
BIVAR
MFR.Part #
R20GRN-4-0045
JLCPCB Part #
C6372772
Package
DIP-4
Description
-25℃~+80℃ 15cd~25cd 20mA 3.4V 4.6mm round lamp cap 45° 521nm Emerald Green Water Clear DIP-4 LED Indication - Discrete ROHS