BSMD2920-500-24V
MFR.Part #
BSMD2920-500-24V
JLCPCB Part #
C20539727
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 10A 2.5W 24V 31mΩ 40A 5.44mm 5A 5mΩ 5s 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS