BSMD2920-330-16V
MFR.Part #
BSMD2920-330-16V
JLCPCB Part #
C22368174
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 1.8W 15mΩ 16V 20s 3.3A 40A 5.44mm 55mΩ 6.6A 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS