BSMD2920-200-24V
MFR.Part #
BSMD2920-200-24V
JLCPCB Part #
C910842
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.8W 120mΩ 20mΩ 24V 2A 4.5s 40A 4A 5.44mm 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS