BSMD2920-075-60V
MFR.Part #
BSMD2920-075-60V
JLCPCB Part #
C960031
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.5A 1.5W 100mΩ 1Ω 300ms 40A 5.44mm 60V 7.98mm 750mA 2920 Resettable Fuses ROHS