BSMD1812-400-12V
MFR.Part #
BSMD1812-400-12V
JLCPCB Part #
C18164540
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 12V 25mΩ 2W 3.41mm 4.73mm 40A 4A 4s 5mΩ 8A 1812 Resettable Fuses ROHS