BSMD1812-200-16V
MFR.Part #
BSMD1812-200-16V
JLCPCB Part #
C883156
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 100A 100mΩ 16V 1W 20mΩ 2A 2s 4A 1812 Resettable Fuses ROHS