BSMD1206-050-30V
MFR.Part #
BSMD1206-050-30V
JLCPCB Part #
C883126
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.9mm 100ms 150mΩ 1A 1mm 3.6mm 30V 40A 500mA 800mW 850mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS