BSMD1206-030-16V
MFR.Part #
BSMD1206-030-16V
JLCPCB Part #
C22378340
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.7Ω 1.9mm 100ms 16V 1mm 250mΩ 3.6mm 300mA 40A 600mW 650mA 1206 Resettable Fuses ROHS