BSMD1206-025-33V
MFR.Part #
BSMD1206-025-33V
JLCPCB Part #
C2977524
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.9mm 100ms 1mm 2.5Ω 250mA 3.6mm 33V 350mΩ 40A 500mA 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS