BSMD1206-025-24V
MFR.Part #
BSMD1206-025-24V
JLCPCB Part #
C883120
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.9mm 100ms 1mm 2.5Ω 24V 250mA 3.6mm 350mΩ 40A 500mA 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS