BSMD1206-016-60V
MFR.Part #
BSMD1206-016-60V
JLCPCB Part #
C19943843
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.9mm 160mA 1mm 1s 1Ω 3.6mm 370mA 40A 600mW 60V 6Ω 1206 Resettable Fuses ROHS