BSMD1206-012-60V
Extended
Manufacturer
BHFUSE
MFR.Part #
BSMD1206-012-60V
JLCPCB Part #
C910825
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.6Ω 120mA 13Ω 1s 290mA 40A 600mW 60V 1206 Resettable Fuses ROHS