BSMD0805-100-16V
MFR.Part #
BSMD0805-100-16V
JLCPCB Part #
C51901787
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 16V 1A 230mΩ 2A 2mm 40A 40mΩ 600mW 0805 Resettable Fuses ROHS