BSMD0805-030-30V
MFR.Part #
BSMD0805-030-30V
JLCPCB Part #
C22378359
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 100ms 300mA 300mΩ 30V 40A 500mW 600mA 0805 Resettable Fuses ROHS