JZC-11F/012-1H1(5A)
Extended
Manufacturer
BC
MFR.Part #
JZC-11F/012-1H1(5A)
JLCPCB Part #
C2856207
Package
插件,18.2x10mm
Description
-30℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12V 2ms 30V@DC、250V@AC 320Ω 450mW 5A 5A@30VDC、5A@250VAC Silver Alloy 插件,18.2x10mm Power Relays ROHS