3006P-205-LF
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3006P-205-LF
JLCPCB Part #
C48642177
Package
插件-3P,6.5x4.9mm
Description
22 2MΩ 750mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,6.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS