PWC12-3.3SE
Extended
Manufacturer
Astrodyne TDI
MFR.Part #
PWC12-3.3SE
JLCPCB Part #
C6953698
Package
SIP,53.6x23.3mm
Description
1 12W 3.01A 3.3V 90VAC~264VAC SIP,53.6x23.3mm AC-DC Power Modules ROHS