PWC12-48SE
Extended
Manufacturer
Astrodyne TDI
MFR.Part #
PWC12-48SE
JLCPCB Part #
C7328750
Package
SIP,53.6x23.3mm
Description
1 12W 250mA 48V 90VAC~264VAC SIP,53.6x23.3mm AC-DC Power Modules ROHS