PWC12-24E
Extended
Manufacturer
Astrodyne TDI
MFR.Part #
PWC12-24E
JLCPCB Part #
C6149996
Package
DIP,52.4x27.2mm
Description
1 12W 24V 500mA 82% 90VAC~264VAC DIP,52.4x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS