PWC12-12E
Extended
Manufacturer
Astrodyne TDI
MFR.Part #
PWC12-12E
JLCPCB Part #
C5713256
Package
DIP,52.4x27.2mm
Description
1 12V 12W 1A 80% 90VAC~264VAC DIP,52.4x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS