AYA01B12-L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AYA01B12-L
JLCPCB Part #
C5949630
Package
DIP,14x14mm
Description
1 1.5kV 12V 250mA 3W 87% 9V~18V DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS