AVO50-48S2V5-4
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVO50-48S2V5-4
JLCPCB Part #
C6126494
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 2.5V 20A 2kV 36V~75V 50W 90% Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Remote sampling compensation DIP,57.9x22.9mm Isolated Power Modules ROHS