AVO50-48S1V5-4
MFR.Part #
AVO50-48S1V5-4
JLCPCB Part #
C5556118
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 1.5V 20A 2kV 36V~75V 50W 87% DIP,57.9x22.9mm Isolated Power Modules ROHS