AVO50-48S12-6L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVO50-48S12-6L
JLCPCB Part #
C7078459
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 12V 36V~75V 4.2A 91% DIP,57.9x22.9mm DC-DC Power Modules ROHS