AVO120-48S12-6L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVO120-48S12-6L
JLCPCB Part #
C6126491
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 10A 120W 12V 2kV 36V~75V 93% DIP,57.9x22.9mm Isolated Power Modules ROHS