AVD85-48S12B-6L
MFR.Part #
AVD85-48S12B-6L
JLCPCB Part #
C6126469
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 12V 36V~75V 7A 85W 92% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS