AVD50B-48S05B-6L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVD50B-48S05B-6L
Description
1 1.5kV 10A 36V~75V 50W 5V 91.5% Over Current Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Remote sampling compensation - Isolated Power Modules ROHS