AVD100-48S05-6L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVD100-48S05-6L
JLCPCB Part #
C5556094
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 1.5kV 100W 20A 36V~75V 5V DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS