ALD25K48N-L
MFR.Part #
ALD25K48N-L
JLCPCB Part #
C5549595
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 1.2V 25A 36V~75V 60W 83% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS