ALD13Y48N-L
MFR.Part #
ALD13Y48N-L
JLCPCB Part #
C6120109
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 1.5kV 1.8V 13A 35W 36V~75V 87% Over Current Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Remote sampling compensation DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS