ALD11G48-6L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
ALD11G48-6L
JLCPCB Part #
C6123457
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 1.5kV 11A 2.5V 35W 36V~75V 89% Over Current Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Remote sampling compensation DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS