AEE01B12-M
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AEE01B12-M
JLCPCB Part #
C5549261
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 12V 15W 4.2kV 89% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS