NHS100E4 33R J M193
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
NHS100E4 33R J M193
JLCPCB Part #
C5802506
Package
Plugin
Description
100W 33Ω Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS