HS7515RF
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS7515RF
JLCPCB Part #
C320413
Package
Bolt Mount
Description
15Ω 75W Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±100ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS