HS50R05J
MFR.Part #
HS50R05J
JLCPCB Part #
C320406
Description
50W 50mΩ Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS