HS5050RJ
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS5050RJ
JLCPCB Part #
C320400
Package
Bolt Mount
Description
50W 50Ω Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS